Mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon  +48 694 913 346

O Firmie

Wytwórnia Opakowań Drewnianych to rodzinna firma z tradycjami. Początki naszej działalności sięgają lat 90. Obecnie jesteśmy drugim pokoleniem kontynuującym usługi z zakresu produkcji opakowań drewnianych i opakowań z materiałów drewnopochodnych (sklejka, płyta OSB). Lata doświadczeń pozwoliły wyspecjalizować się w produkcji opakowań najwyższej jakości . Firma zajmuje się produkcją opakowań do transportu lądowego, lotniczego oraz morskiego .
​Wykonujemy opakowania zgodnie z dokumentacją i wymaganiami Klientów lub według własnych, sprawdzonych projektów. Ze swojej strony zawsze służymy pomocą i doradztwem w wyborze najodpowiedniejszego dla Państwa produktu. Nasze wyroby cechują się wysoką jakością wykonania, dużą wytrzymałością oraz estetyką. Zależy nam przede wszystkim na Państwa zadowoleniu, ponieważ doskonale wiemy, że usatysfakcjonowany Klient to najlepsza rekomendacja dla firmy.

Drewno